شرایط و قوانین ثبت سفارش

نحوه ارسال سفارشات:

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

پست پیشتاز:

سفارشاتی که قبل از ساعت ۱۲ ظهر هر روز ثبت شده باشند، طی همان روز بررسی ، آماده سازی شده سپس بسته بندی و تحویل پست می گردد. لازم به ذکر است سفارشات بعد از این ساعت ارسالشان روز بعد انجام خواهد شد .

برای ارسال سفارشات توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران لازم است تا مشتریان عزیز آدرس و کد پستی و شماره تماس خود را به صورت دقیق و کامل ثبت کنند .

نکته:بسته های که به وسیله  پست پیشتاز ارسال خواهند شد. در صورت تمایل و تسریع جهت ارسال کالا بوسیله پست ویژه، در توضیحات هنگام سفارش کالا عبارتِ با پست ویژه ارسال شود را بنویسد. شایان ذکر است که هزینه ارسال بار با پست ویژه از پست سفارشی بیشتر خواهد بود و در صورت درخواست ارسال با پست ویژه، کل هزینه به عهده ی مشتری می باشد.

تیپاکس:

سفارشات ثبت شده بعد از بررسی و بسته بندی تحویل پست شده و ظرف ۲۴ تا ۷۲ ساعت (با توجه به مسافت) تحویل شما می گردد.

باربری:

باربری برای خرید های عمده با وزن بار سنگین و به در خواست مشتری می باشد. در این روش کالا به‌صورت پس‌کرایه ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. مرسولات برای شهرهای نزدیک تا ۲۴ ساعت، شهرهای دور ۴۸ ساعت و شهرهای خیلی دور تا ۷۲ ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد. پس از ارسال، اطلاعات مربوط به بسته جهت پیگیری برای مشتری فرستاده خواهد شد.

اصفهان:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت ۱۴ ثبت شوند، در صورتیکه شما ساکن اصفهان باشید پس از ثبت سفارش جهت ارسال کالا  با شما تماس گرفته میشود و در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

نکات:

پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف قهوه دات کام با تحویل‌گیرنده سفارش انجام می‏‌شود.

 تهران:

در صورتی که سفارش شما مربوط به تهران باشد در عرض ۲۴ ساعت برای شما ارسال می شود و حداکثر تا ۴۸ ساعت به دستتان خواهد رسید.

سایر استان ها:

پس از پردازش سفارش ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.البته با توجه به شرایط کرونا و افزایش حجم ارسال با پست این مهم به برنامه ی کاری پست وابسته است.

هزینه ارسال:

هزینه پست پیشتاز به صورت هزینه ی ۱۸ هزار تومان به سفارش شما اضافه خواهد شد.

روش های متداول پرداخت بابت سفارش:

روش های پرداخت در سایت قهوه دات کام به صورت پرداخت آنلاین از طریق درگاه زرین پال بوده که از تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می توانید پرداخت خود را انجام دهید.

پرداخت هنگام دریافت:

این روش مختص مشتریانیست که ساکن اصفهان می باشند که طی تماس تلفنی و انجام هماهنگی، پس از دریافت سفارش خود می توانند با دستگاه کارتخوان سیار همراه پیک مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند.

پرداخت بصورت واریز به حساب یا کارت به کارت:

در صورت که سقف سفارش شما مبلغ بالایی داشته باشد و یا قادر به انجام پرداخت آنلاین نباشید می توانید با هماهنگی مبلغ سفارش خود را واریز نمایید تا سفارش شما ثبت و آماده ی ارسال شود.

اولویت فروشگاه اینترنتی بر ثبت سفارشات بصورت اینترنتی می باشد و دلیل این امر ثبت کامل اطلاعات و تطبیق سفارش و تسهیل روند ارسال است اما در صورتی که با سفارش اینترنتی مشکل دارید می توانید با تماس یا ارسال پیام در شبکه های اجتماعی مربوط به شماره های درج شده، مشکل خود را اعلام نمایید تا بتوان شما را برای ثبت سفارش راهنمایی کرد.

پیگیری سفارش:

لازم به ذکر است کد رهگیری پستی سفارشات شهرهای مختلف بعد از ارسال از طریق ایمیل برای شما فرستاده خواهد شد.  در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را توسط کد پیگیری و  از طریق سایت شرکت پست در قسمت رهگیری مرسوله ها به آدرس زیر پیگیری کنید:

رهگیری مرسولات پستی

مشکلات ارسال:

با توجه به اینکه گاهی در سیستم پستی مشکلاتی پیش می آید سفارشات گاهی اوقات دیرتر به دست مشتریان می رسد و گاهی بدلیل مشکلاتی همچون در محل نبودن و یا … مرسوله مرجوع می شود در صورت وقوع این مشکل، از طریق تماس با شماره ها و یا ارسال ایمیل به پشتیبانی ایمیل فروشگاه، اطلاع داده تا سفارش شما پیگیری و یا دوباره ارسال شود.

نکته:

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏ها با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

مشکلات احتمالی در حین پرداخت:

گاهی در روند خرید، در مراحلی اعم از اتصال درگاه های پرداخت به وبسایت یا مشکلات فنی سرور درگاه های بانکی احتمال اینکه پرداخت شما ناموفق باشد وجود دارد اگر با این خطا روبرو شدید به هیچ وجه نگران نباشید  در صورت کسر مبلغ از حساب شما وجه شما بصورت اتوماتیک بعد از ۷۲ یا کمتر به حساب شما بازخواهد گشت. در صورت بروز هرگونه مشکلی میتوانید با شماره های پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

مراحل بازگرداندن کالا:

فروشگاه اینترنتی قهوه دات کام  جهت رضایت مشتریان برای انواع محصولات ارائه شده تا ۲ روز کاری پس از تحویل کالا توسط مشتری، ضمانت بازگشت وجه اعطا نموده است که در صورت مطابق نبودن محصول با عکس درج شده در سایت و یا خرابی دستگاه و یا سررسید تاریخ انقضای کالاهای مصرفی، مشتریان می توانند با هماهنگی با تیم پشتیبانی اقدام به مرجوع کردن کالا نمایند.

تذکر : در سفارشات از راه دور مصرف کننده می تواند تا هفت روز کاری نسبت به بازگرداندن کالا به مرکز خرید اقدام نماید و وجه خود را بدون اخذ هیچ گونه کسوراتی دریافت نماید.

لازم به ذکر است هزینه باز پس فرستادن کالا بر عهده خریدار میباشد و خریدار از کالای فوق استفاده نکرده باشد.

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌شود.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در توضیحات هر کالاست.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد. وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به پشتیبانی قهوه دات کام از طریق تلفن، ایمیل و یا پیام اطلاع داده شود. اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، در صورتی که کالا از حالت بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد به درخواست مشتری رسیدگی خواهد شد.

 اگر امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

بسته های آسیب دیده:

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و قهوه دات کام فقط در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه فاکتور به خدمات پس از فروش ارسال شود.

اگر آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به قهوه دات کام بازگردانده شود.  آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.

سفارشات عمده:

شما می توانید برای سفارشات عمده با شماره ۰۹۱۲۰۰۶۲۸۲۳ آقای پرچمی (از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ بعد از ظهر) یا از طریق واتس اپ ۰۹۹۱۳۹۲۴۱۹۶ به صورت عمده سفارشات خود را اعلام نمایید و با توجه به قیمت اعلام شده بابت خرید عمده، سفارش های خود را ثبت و پیگیری نمایید.

استعلام و سفارش محصولات غیر از محصولات موجود در سایت:

در صورتی که محصول مورد نظر شما مرتبط با حوزه کاری ما باشد شما می توانید نوع و مدل محصول خود را از شماره های ثبت شده در سایت به ما اعلام نموده تا در صورت امکان محصول مورد نظر شما تهیه و یا بروی سایت قرار بگیرد.

اطلاع از کالایی که موجود می شوند:

در صورتی که محصولی مورد نظرشما ست که ناموجود می باشد، می توانید با تیک زدن گزینه اطلاع رسانی از طریق پیامکی از موجود شدن محصول با خبر شوید و یا با تماس با پشتیبانی فروشگاه (از طریق ایمیل و تماس تلفنی یا ارسال پیام ) از زمان موجود شدن محصول مورد نظرتان با خبر شوید.

بروز رسانی موجودی کالا:

انبار و موجودی تمامی محصولات برروی وبسایت قهوه دات کام هر لحظه بروز می شود.